Teave seoses COVID-19 viirusega: meie toodame ja tarnime nagu tavaliselt.

Loe lähemalt.

Klõpsake siin oma sildi kujundamiseks.

Dekaalid

Looge dekaal enda teksti ja kujundusega või valige meie valmisolevate näidete hulgast.

Kliendi rahulolugarantii
Madalad hinnad
Kiire tarne
Lihtne tellida
Kompenseerime oma heitmekoguse!

Dekaalid, mida sageli nimetatakse kleebisteks, sobivad sõiduki kaunistamiseks (autodekaalid), akende kaunistamiseks, näitustematerjaliks ja siltidel kasutamiseks. Meie Kujunduslehel saate hõlpsasti kujundada ise oma kleebiseid.

Populaarsed näidised

Created with Fabric.js 3.6.3

Dekaalid

300 x 300 mm

€26.85

Created with Fabric.js 3.6.0

Dekaalid

204 x 144 mm

€8.63

Created with Fabric.js 3.6.0

Dekaalid

230 x 230 mm

€11.79

Created with Fabric.js 3.6.3

Dekaalid

250 x 250 mm

€13.05

Created with Fabric.js 3.6.3

Dekaalid

350 x 200 mm

€27.11

Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave dekaalid kohta

 Laadige oma värvipildid või logo üles, valige suurus ja kuju ning lisage soovitud tekst. Oma kleebiste loomine on ühtaegu lõbus ja ka uskumatult lihtne!

Meie kleebised ehk dekaalid koosnevad valgest PVC-kilest või trükivinüülist, mis on valmistatud digitaalprintimise teel. Need prinditakse digitaalselt valgele trükivinüülile, nii et nende kinnituspind ei ole läbi dekaali nähtav.

Dekaale saab tellida ka kontuurlõikena. Saate valida kontuurlõike suuruse ise Kujunduslehel. Suurus põhineb sellel, kui palju ruumi soovite objekti (teksti või pildi) ümber jätta. 

Väikseim võimalik dekaal on 15 × 15 mm ja suurim 1200 × 1000 mm.

Kasutusvõimalused

Dekaalid sobivad suurepäraselt, kui tahate millelegi mitmevärviliste kleebistega tähelepanu tõmmata või kui soovite erilist värvi teksti või pilti. Kasutusnäited on järgmised:

  • Ettevõtted, kes soovivad oma autodele või akendele firmareklaami, saavad kasutada dekaale, kui silt peab olema teatud värvi, nende endi logo või kindlate värvidega. Kujundage autokleebis oma soovi järgi. Ühevärvilise teksti ja standardvärvides lihtsate piltide jaoks võib eelistatav olla vinüültekst, sest see võimaldab teksti kontuurlõiget ilma taustata..
  • Sahtlite, hoiukappide jne märgistamiseks on dekaalid lihtne ja mugav viis.
  • Restoran, kauplus või kohvik, kes soovib end reklaamida otse uksel või aknal, saab seda dekaalide abil hõlpsasti teha.

Dekaalide pealekandmine

Dekaalide kinnitamise suuniseid vaadake sellest videost (videos näidatud toode on vinüültekst). Videos kasutatud kaabits pannakse kaasa iga tellimusega.

Pange tähele, et dekaali paigalduspind peab olema kuiv ja puhas, nii et alustage alati pinna puhastamisest ning mustuse eemaldamisest.

Võimalikud kinnitusviisid

Isekleepuv
Põrandale kinnitamiseks