Teave seoses Covid-19 viirusega: meie toodame ja tarnime nagu tavaliselt.

Klõpsake siin oma sildi kujundamiseks.

Dekaalid

Dekaalid, mida sageli nimetatakse kleebisteks, sobivad sõiduki kaunistamiseks (autodekaalid), akende kaunistamiseks, näitustematerjaliks ja siltidel kasutamiseks. Meie Kujunduslehel saate hõlpsasti kujundada ise oma kleebiseid. Laadige oma värvipildid või logo üles, valige suurus ja kuju ning lisage soovitud tekst. Oma kleebiste loomine on ühtaegu lõbus ja ka uskumatult lihtne!

Meie kleebised ehk dekaalid koosnevad valgest PVC-kilest või trükivinüülist, mis on valmistatud digitaalprintimise teel. Need prinditakse digitaalselt valgele trükivinüülile, nii et nende kinnituspind ei ole läbi dekaali nähtav.

Dekaale saab tellida ka kontuurlõikena. Saate valida kontuurlõike suuruse ise Kujunduslehel. Suurus põhineb sellel, kui palju ruumi soovite objekti (teksti või pildi) ümber jätta. 

Väikseim võimalik dekaal on 30 × 30 mm ja suurim 1200 × 1000 mm.

Kuva rohkem
Alustage oma sildi kujundamist

Näidised: Dekaalid

Created with Fabric.js 3.6.0

Dekaal

204 x 144 mm

€8.63

Created with Fabric.js 3.6.0

Dekaal

230 x 230 mm

€11.79

Kasutusvõimalused

Dekaalid sobivad suurepäraselt, kui tahate millelegi mitmevärviliste kleebistega tähelepanu tõmmata või kui soovite erilist värvi teksti või pilti. Kasutusnäited on järgmised:

  • Ettevõtted, kes soovivad oma autodele või akendele firmareklaami, saavad kasutada dekaale, kui silt peab olema teatud värvi, nende endi logo või kindlate värvidega. Kujundage autokleebis oma soovi järgi. Ühevärvilise teksti ja standardvärvides lihtsate piltide jaoks võib eelistatav olla vinüültekst, sest see võimaldab teksti kontuurlõiget ilma taustata..
  • Sahtlite, hoiukappide jne märgistamiseks on dekaalid lihtne ja mugav viis.
  • Restoran, kauplus või kohvik, kes soovib end reklaamida otse uksel või aknal, saab seda dekaalide abil hõlpsasti teha.

Dekaalide pealekandmine

Dekaalide kinnitamise suuniseid vaadake sellest videost (videos näidatud toode on vinüültekst). Videos kasutatud kaabits pannakse kaasa iga tellimusega.

Pange tähele, et dekaali paigalduspind peab olema kuiv ja puhas, nii et alustage alati pinna puhastamisest ning mustuse eemaldamisest.