Teave seoses COVID-19 viirusega: meie toodame ja tarnime nagu tavaliselt.

Loe lähemalt.

Klõpsake siin oma sildi kujundamiseks.

Postrid

Looge postrid enda teksti ja kujundusega või valige meie valmisolevate näidete hulgast.

Kliendi rahulolugarantii
Madalad hinnad
Kiire tarne
Lihtne tellida
Kompenseerime oma heitmekoguse!

Postrid ehk reklaamtrükised on suurepärane valik neile, kes soovivad oma sõnumit edastada lihtsal ja soodsal viisil. Suuremõõdulisi postreid kasutatakse sageli näituste, kontsertide ja muude ürituste puhul tähelepanu tõmbamiseks või teabe levitamiseks. Postreid saab paigutada poeakendele, seintele, ustele või teatetahvlitele ja sageli pannakse neid üles avalikesse kohtadesse, nagu ostukeskused, restoranid või kauplused.

Kauplused ja ettevõtted kasutavad reklaampostreid tihtipeale kaubamärgi turundamiseks või uute toodete või teenuste reklaamimiseks. Väiksemaid postreid saab kasutada ka kodus stiilse interjööridekoorina. Saate luua isikupäraseid reklaamplakateid, sooduspakkumiste postreid, valimisplakateid või kontserdiplakateid või kaunistada oma kodu mis tahes suuruses või mis tahes objekti esitlevate postritega!

Kujunduslehel on palju võimalusi värvi, kuju ja suuruse valimiseks. Laadige üles oma pildid või valige Kujunduslehel olemasolevate piltide seast sobivaimad. Meie postrite minimaalne suurus on 100 × 100 mm ja maksimaalne suurus 4000 × 1200 mm. Need prinditakse digitaalprintimise teel ühele küljele. Materjal koosneb kvaliteetsest fotopaberist paksusega 0,192 mm (192 μ). Meie postreid saab kasutada nii sees kui ka väljas, kuid sisetingimustes peavad need kauem vastu. Väljas kasutamisel peavad need vastu kolm kuud.

Populaarsete Postrid näited

Created with Fabric.js 3.4.0

Poster

320 x 450 mm

€11.23

Created with Fabric.js 3.4.0

Poster

300 x 400 mm

€10.65

Created with Fabric.js 3.4.0

Poster

250 x 300 mm

€9.59

Created with Fabric.js 3.4.0

Poster

350 x 500 mm

€11.96

Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Kujundage silt

Teave Postrid kohta

Kasutusvõimalused

  • Postrid on ideaalne valik ettevõtetele ja kauplustele, kes soovivad reklaamida mõnd kaubamärki, toodet või teenust. Suured postrid võivad tõmmata tähelepanu ja inspireerida.
  • Looge ainulaadsed postrid sooduspakkumiste, näituste, kontsertide, sünnipäevade ja muude puhkude tarbeks.
  • Kujundage postrid magamistuppa, elutuppa, kööki, lastetuppa või töönurka. Poster on lihtne ja soodne viis tühja seina elavdamiseks.

Võimalikud kinnitusviisid