Klõpsake siin oma sildi kujundamiseks.

Nimesildid

Looge nimesilt enda teksti ja kujundusega või valige meie valmisolevate näidete hulgast.
Kliendi rahulolugarantii
Madalad hinnad
Kiire tarne
Lihtne tellida
Kompenseerime oma heitmekoguse!

Selge nimesilt töötajate rinnas on loomulikult oluline paljude tööandjate jaoks. Klientide ja partneritega kohtumisel on oluline näidata, kes on isik ja millist ettevõtet esindatakse. See loob isiklikuma kokkupuute ja võimaldab kliendil mõista, kellega lisaküsimuste tekkimisel rääkida. Nimesildid on levinud ka näiteks haiglates, messidel ja uksepersonaliga üritustel. 

Ettevõtetele või organisatsioonidele personaalsete nimesiltide tellimisel on fookus tavaliselt sildi tekstil. Personali nimesildid on saadaval mitmesuguste kujude, suuruste, värvide ja materjalidega. Samuti tasub jälgida, kuidas need riietele kinnitatakse. Meie Siltomaadis saate kujundada ise silte ja valida magneti või nõelaga nimesiltide vahel.

Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave nimesildid kohta

Kujundage kohandatud nimesildid

Ilmselgelt peab nimesildil olema isiku nimi. Edasi tuleb otsustada, kas kanda sellele nii ees- kui ka perekonnanimi. Peale isikunimede saab lisada ka ettevõtte nime, logo ja ametinimetuse. Eelkõige lisatakse tervishoius nimesiltidele ametinimetus, nimi ja haigla nimi. 

Kinnitage nimesilt õigesti.

Pakume nimesilte magneti või nõelaga. Sobivaim valik sõltub suuresti sellest, kuidas ja kus nimesilte kasutatakse ning milliseid rõivaid inimesed kannavad. Nõelad jätavad väikese augu, mis võivad väga peenekoelise rõiva rikkuda. Kui see valik ei sobi, tasub tellida magnetiga nimesilt, mis toimib enamikul rõivatüüpidel.