Teave seoses COVID-19 viirusega: meie toodame ja tarnime nagu tavaliselt.

Loe lähemalt.

Klõpsake siin oma sildi kujundamiseks.

Rullplakatid

Looge rullplakat enda teksti ja kujundusega või valige meie valmisolevate näidete hulgast.

Kliendi rahulolugarantii
Madalad hinnad
Kiire tarne
Lihtne tellida
Kompenseerime oma heitmekoguse!

Kui otsite hõlpsasti kasutatavat portatiivset reklaamstendi või esitlusalust, soovitame teile oma rullplakateid. Meie rullplakatitega on kaasas kandekott ning neid on lihtne transportida ja üles seada.

Populaarsed näidised

Created with Fabric.js 3.4.0

Rullplakatid

850 x 2000 mm

€95.08

Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave rullplakatid kohta

Neil on palju kasutusvõimalusi. Rullplakatit saab kasutada esitlusteks ja väljapanekuteks näiteks näitustel, üritustel ning kauplustes. See on suurepärane vahend näitusel või messil oma sõnumi edastamiseks. Toode on mõeldud kasutamiseks siseruumides (väljas kasutamisel võib see ümber kukkuda).

Rullplakat koosneb alumiiniumist plakatikassetist (laiusega 850 või 1000 mm), mis seisab maas kahel klapptoel. Tõmmake plakat lihtsalt kassetist välja ja kinnitage tagaküljelt, kasutades tugivarrast. Pakume kahes suuruses rullplakateid: 850 × 2000 ja 1000 × 2000 mm.

Saate oma rullplakati kujundada Kujunduslehel! Lisage vajalik tekst, pilt ja värvid.

Standardne rullplakat

Tekst ja pildid prinditakse siledale stabiilsele PVC-vabale mati satiinviimistlusega PET-polüesterkilele. See tagab kvaliteetse prinditulemuse. Paksus: 220 µ. Läbipaistmatu hall taust ja 100% sirge.

Rullplakat ECO

Tekst ja pildid prinditakse vastupidavale, stabiilsele ja kvaliteetsele polüesterkangale, mille tulekindlusaste on E-s1, d0 (Euroopa standard). Paksus: 330 µ. Materjalil on hall tagakülg, mis blokeerib kogu valguse, ja trükipind on mittepeegelduv. Soovitatav praktiliselt kõigisse avalikesse keskkondadesse, nagu kontorid, näitused, kauplused, haiglad, hotellid jne, kus nõutakse keskkonnahoidlikke materjale. Serdiga GREENGUARD GOLD. 

Kasutusvõimalused

  • Rullplakatid sobivad suurepäraselt siseruumides kasutamiseks, nagu messid, näitused ja muud esitlused.  
  • Need on suurepärane vahend sõnumi edastamiseks või kaubamärgi reklaamimiseks. Paljud ettevõtted kasutavad turundamisel rullplakateid, kuna need on mugav, tõhus ja soodne viis toote reklaamimiseks.

Võimalikud kinnitusviisid

Alus