Teave seoses COVID-19 viirusega: meie toodame ja tarnime nagu tavaliselt.

Loe lähemalt.

Klõpsake siin oma sildi kujundamiseks.

Aiasildid

Aiasildid ei hoia üksnes korda, vaid annavad teie aiale ka kena ilme. Lisaks lilledele ja taimedele saab kivide, aiakujude ning siltide abil luua oaasi, mida aed paljude inimeste jaoks tähendab. Soovitud mulje saavutamiseks saate ise luua personaalse aiasildi. Tekst, kuju ja disain on teie otsustada. 

Enamik inimesi seostab aiasilte pisikeste märgistega, mis pistetakse maapinda, et näidata taime või lille nime. Aga loomulikult kasutatakse aias ka muud tüüpi silte.  

Kuva rohkem

Alustage oma sildi kujundamist

Näidised: aiasildid

Created with Fabric.js 3.6.0

Graveeritud plastiksildid

140 x 35 mm

€5.35

Mitmesugused aiasildid

Mida kasvatatakse?

Taimenimega silt on aias kõige levinum. Selle puhul on sildi ülesanne näidata, mis maas kasvab, aga ka mitmesuguste lillede ja taimede nimesid, kui need on täies hiilguses õide puhkenud. 

Tere tulemast!

Tervitussildid pole vaid kodus külaliste tervitamiseks. Neid saab samahästi kasutada ka aias mõnusalt lõõgastuma kutsudes. 

Koeraomanikele 

Suurtes ja avalikes aedades või maatükkidel saab siltide abil paluda koeraomanikel oma looma järelt koristada. Sildid saab kujundada nii, et need näeksid kenad välja ja sulanduksid aeda. 

Mõtteterad

Üsna sageli võib leida aedadest silte rahulike ja sügavamõtteliste sõnumitega. Näiteks „See aed on TÄIUSLIK ... kunagi“ või „Stressivaba tsoon“, mis näitab selgelt, et aed on mõeldud nautimiseks.