Teave seoses COVID-19 viirusega: meie toodame ja tarnime nagu tavaliselt.

Loe lähemalt.

Siltmax toetab

Siltmaxi algatusega soovime ettevõttena panustada jätkusuutlikku arengusse, toetades organisatsioone, mis on seotud erinevate ühiskonna- ja abiprojektidega. Iga meie uudiskirjaga liituja eest annetame 1 EUR organisatsioonidele, kes tegutsevad parema ühiskonna nimel.


Selle kuu organisatsioon

Movember

Novembris toimub rahvusvaheline Movembri kampaania. Kampaania eesmärk on suurendada teadlikkust eesnäärmevähist ja meeste tervisest. Meile on oluline, et saame panustada eesnäärmevähi uurimisse selle ennetamise ja ravi eesmärgil. Sel kuul otsustasime annetada raha Eesnäärmevähi Ühingule, Rootsi organisatsioonile, mis rahastab eesnäärmevähi teadusuuringuid ja annab teavet selle haiguse kohta.

November 2020


Organisatsioonid, keda me toetame

Kingitud Elu

Me kõik teame kedagi – kas isiklikult või kellegi kaudu –, kes on haigestunud vähki. Vähivastases võitluses osalemine on meie jaoks iseenesestmõistetav ja seetõttu soovime oktoobrikuu jooksul juhtida tähelepanu Kingitud Elule. Kampaania eesmärk on koguda vähiuuringuteks raha, jagada vähi kohta teadmisi ja mõjutada otsustajaid. Oleme uhked, et saame anda oma panuse selle tähtsa uuringu heaks tänu Siltmax toetab.

Oktoober 2020

RISE

Kliimaküsimus on meie jaoks tähtis ja me püüame alati oma tegevusega minimeerida mõju kliimale ning keskkonnale ja olla jätkusuutlikud. Oleme otsustanud toetada uurimisinstituuti RISE, mille eesmärk on edendada ühiskonna jätkusuutlikku kasvu tihedas koostöös ettevõtete, akadeemiliste ringkondade ja avaliku sektoriga. RISE aitab kaasa jätkusuutlikule tulevikule uuendusliku mõtlemise ja innovaatiliste lahendustega. Lisateave projekti kohta.

September 2020

Piirideta Arstid

Oleme tänulikud, et elame toimiva tervishoiusüsteemiga ühiskonnas, eriti praeguse pandeemia ajal, kui paljud inimesed vajavad kiireloomulist ravi. Kahjuks ei ole see kõikide jaoks enesestmõistetav. Seetõttu soovime toetada Piirideta Arste. Piirideta Arstid on humanitaarabiorganisatsioon, kes aitab inimesi kriiside, sõdade ja loodusõnnetuste ajal sõltumata nende poliitilistest vaadetest, usulisest või etnilisest kuuluvusest.

August 2020