Siltmaxi kohta

See on Siltmax

Siltmax on innovaatiline siltide tootja, kes lisab tööstusele digitaalse tahu, soovides pakkuda klientidele võimalikult suurt tootevalikut, ohverdamata lihtsust, hinda ja kiiret tarnet. Tänu meie veebipõhisele kujundustööriistale Kujundusleht saavad kliendid oma silte hõlpsasti veebipõhiselt kohandada ja lasta tellimuse koju või ettevõttesse kohale tuua.  

Meie kontor ja tootmishooned asuvad Rootsis Göteborgist idas Landvetteris. Meil on praegu üle 50 töötaja, et tagada teie tellimuse töötlemine võimalikult tõhusalt ja abistada teid kõigi küsimuste korral. Valmistame oma silte kõrgeima kvaliteediga ja igat silti kontrollitakse hoolikalt enne kliendile saatmist. Meie tootevalik laieneb pidevalt ning nüüd saame pakkuda nii graveeritud kui ka trükitud tooteid.

Meilt on oodatud tellima igaüks, olgu ettevõte või eraisik. Alustasime oma tegevust juba 2008. aastal ja oleme tarninud üle kolme miljoni sildi rohkem kui 100 riiki kogu maailmas. Meid ajendab soov luua lihtsaid lahendusi, mis vastavad klientide vajadustele. Ühtlasi soovime pühenduda kogukonnale ja sinna oma panuse, samuti tegeleme aktiivselt kestlikkusprobleemidega.

Meie visioon

Meie visioon on olla lihtsaim ja usaldusväärseim valik siltide veebi teel tellimiseks.

Meie väärtused

Meie kolm põhiväärtust on osa ettevõtte kultuurist ja juhivad meid kõiges, mida teeme. 

Lihtsus

Usume lihtsusse igas mõttes. Kliendiks saamine ning tellimine ja meiega suhtlemine peab olema lihtne. Püüame pidevalt luua lihtsaid ja kasutajasõbralikke lahendusi, mis täidavad meie klientide vajadusi, ning soovime muuta igapäevatöö sujuvaks ja tõhusaks tänu lihtsatele, sirgjoonelistele protsessidele.

Vastutustunne

Püüame tegutseda vastutustundlikult kõiges, mida teeme. Meie jaoks on enesestmõistetav vastutuse võtmine oma tegevuse mõju eest ühiskonnale, mistõttu tegeleme kliima- ja kestlikkusprobleemidega (EÜV) ning osaleme mitmesugustes kampaaniates ja partnerlusprogrammides. Tahame olla vastutustundlik, turvaline ja kestlik valik. Lugege lisateavet meie EÜV-alase tegevuse kohta siit.

Arvestamine

Hoolime ja peame lugu nii üksteisest, oma klientidest kui ka keskkonnast. Meie kliendid peavad tundma end meilt ostes turvaliselt ja õnnelikult ning alati saama vajalikku abi.