Koerasildid

Looge koerasilt enda teksti ja kujundusega või valige meie valmisolevate näidete hulgast.

Lihtne tellida
Kiire tarne
Madalad hinnad
Kliendi rahulolugarantii
100% kliimasäästlik

Populaarsete koerasildid näited

Created with Fabric.js 3.6.0

Magnetsildid

200 x 150 mm, Magnetiga

€37.19 k.a KM

Created with Fabric.js 4.5.1

Plastiksildid

35 x 25 mm

€2.39 k.a KM

Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave Koerasildid kohta

Koerasilte on palju eri tüüpe. Kõigepealt võib koeral olla isiklik nimesilt või lipik kaelarihmal. Mõned koeraomanikud soovivad silte, mis annaksid teavet teistele inimestele, nagu „Ettevaatust – koer“ või „Koerad pole lubatud“. Pakume suurt valikut koerasilte ning loomulikult saab nende teksti, sisu ja kujundust muuta. 

Koer on inimese parim sõber ja üks levinuim lemmikloom. Lisaks sotsiaalsusele saavad koerad täita mitmesuguseid ülesandeid. Koerad saavad abiks olla kõikjal alates valvamisest ja jälitamisest kuni pimeda juhtkoerani. Suur valik koerasilte võimaldab leida sobiva igale üksikule olukorrale.

„Ettevaatust – koer“ või „Koerad on oodatud“?

Üks klassikalisim silt on „Ettevaatust – koer“. See toimib külalistele hoiatusena, kuid hoiatab ka võimalikke röövleid, et kodu valvab koer.  Kui soovite isiklikumat ja leebemat silti, saate valida sellise teksti nagu „Ettevaatust, vaimustav koer“. Sedalaadi silt ei pruugi olla niivõrd pelutav, vaid piisavalt selge, et koeri kartvad inimesed oleksid sisseastumisel eriti tähelepanelikud. 

Vastupidise mõjuga koerasilt on koera nimesilt. Need kinnitatakse koerakuudile ja tervitavad külalisi koera kodus. Kuidas peaksid külalised (nii soovitud kui ka soovimatud) teie koerast teadlikuks saama? Võtke see aluseks oma koerasildi loomisel.