Teave seoses COVID-19 viirusega: meie toodame ja tarnime nagu tavaliselt.

Loe lähemalt.

Klõpsake siin oma sildi kujundamiseks.

Haiglasildid

Looge haiglasilt enda teksti ja kujundusega või valige meie valmisolevate näidete hulgast.

Kliendi rahulolugarantii
Madalad hinnad
Kiire tarne
Lihtne tellida
Kompenseerime oma heitmekoguse!

Haiglas vajab üks tööpaik palju silte. Haiglasiltide seas on suunasildid, mis näitavad patsientidele (ja personalile) teed, ning sildid ruumide ja korruste tähistamiseks. Seintele kinnitatud sildid kannavad olulist funktsiooni. Kõigil töötajatel on olemas nimesildid ning väga levinud on ka sildid, mis näitavad turvavarustuse, nagu tulekustutid, defibrillaatorid jne, asukohta.

Saame luua teile vajalikud haiglasildid.

Haiglates on palju erinevaid silte. Need täidavad erinevaid ülesandeid ning on valmistatud eri suuruste ja materjalidega. Kõik, mis on vajalik nii patsientide kui ka töötajate teavitamiseks, juhendamiseks ja tähelepanu pööramiseks.

Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave haiglasildid kohta

Haiglasildid – mõned näited

Nimesildid

Peaaegu iga haiglatöötaja kannab nimesilti. Neil on tavaliselt selgelt näidatud nii isiku nimi kui ka amet, et patsiendid teaksid, kellega räägivad, ja milline on tema pädevus.  

Sildipostid

Enamik haiglaid on nii suured, et äraeksimine on lihtne. Seetõttu ongi seal sageli nii infotahvlid kui ka suured suunasildid, mis näitavad teed õigesse osakonda, restorani või tualetti. Haiglas õige tee leidmine peaks olema lihtne.  

Ruuminumbrid

Neid haiglasilte võib leida ustelt peaaegu kõigis osakondades. Mõni lihtne number võib muuta tee leidmise palju hõlpsamaks.  

Hügieen

Fakt, et personal järgib hügieeninõudeid, peaks olema ilmselge. Aga patsiendid? Kas ka nemad mõistavad, et peavad nii enda kui ka teiste ohutuse tagamiseks hügieenile erilist tähelepanu pöörama? Tualett- ja duširuumides on tihti sildid, mis manitsevad inimesi kasutama käte desinfikaatorit, et vähendada saastamisohtu.