Teave seoses COVID-19 viirusega: meie toodame ja tarnime nagu tavaliselt.

Loe lähemalt.

Klõpsake siin oma sildi kujundamiseks.

Kontuurlõigatud sildid

Looge kontuurlõigatud sildid enda teksti ja kujundusega või valige meie valmisolevate näidete hulgast.

Kliendi rahulolugarantii
Madalad hinnad
Kiire tarne
Lihtne tellida
Kompenseerime oma heitmekoguse!

Meie kontuurlõigatud sildid on 3,2 mm paksusest plastist ja need on tellitavad mustvalgena. Materjaliks on akrüülplast (PMMA).

Populaarsed näidised

Created with Fabric.js 3.4.0

Kontuurlõigatud sildid

209 x 172 mm

€55.69

Created with Fabric.js 3.4.0

Kontuurlõigatud sildid

441 x 169 mm

€86.96

Created with Fabric.js 3.4.0

Kontuurlõigatud sildid

89 x 38 mm

€23.79

Created with Fabric.js 3.4.0

Kontuurlõigatud sildid

270 x 144 mm

€58.30

Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave kontuurlõigatud sildid kohta

Kontuurlõigatud silt on isekleepuva tagaküljega, hõlpsaks paigaldamiseks seinale, uksele ja muudele tasastele pindadele. Teip on väga hea nakkuvusega ning UV-kindel, stabiilne ja kriimustusi taluv materjal sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes.

Väljalõigatud tähed

Väljalõigatud tähed sobivad nii kodudesse, ettevõtetesse kui ka kauplustesse. Freesitud kontuurjoontega tähti võib kleepida näiteks uksele või seinale. Eraldi väljalõigatud tähed jätavad elegantse ja professionaalse mulje ning neid kasutatakse sageli fuajeedes, vastuvõturuumides, kontorites, restoranides või hotellides nt infoviitadena, kuid need sobivad ka kodu kaunistamiseks. Disainige ise soovitud fondi ja suurusega tähed. Kasutage meie eraldiseisvaid tähti oma külaliste juhatamiseks kohvikusse, tualetti või spaaosakonda.

Väljalõigatud numbrid

Väljalõigatud numbrid on ilus alternatiiv, kui eelistate terve sildi asemel kasutada eraldiseisvaid numbreid. Freesitud kontuurjoontega numbrid sobivad eelkõige siseruumide seintele ja ustele, kuid tasasele ja kuivale aluspinnale paigaldatuna sobivad need ka välistingimustesse. Kontuurlõigatud numbrid mõjuvad stiilselt ja need on tellitavad erinevates fontides ja suurustes olenevalt soovist, mida need peavad väljendama.

Kontuurlõigatud siltide paigaldamine

Meie kontuurlõigatud plastsildid on isekleepuva tagaküljega, mille kaitseteip eemaldatakse vahetult enne paigaldamist. Sujuvaks paigalduseks kasutage kaasasolevat šablooni, mille saate kinnitada soovitud pinnale (seinale või uksele) kaasasolevate ribadega. Paigaldage väljalõigatud detailid pärast kaitseteibi eemaldamist) šablooni sisse. Seejärel eemaldage šabloon. Teie silt on valmis!

Võimalikud kinnitusviisid

Teip